PAWILON HOTELOWY

Pawilon hotelowy to wielofunkcyjny kompleks składający się z pokoi 2-3 osobowych , pokoi studio oraz apartamentu. Wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi oraz balkonami.
Ponadto w skład całości wchodzi : sala jadalna, sala telewizyjna, wielofunkcyjna salka rekreacyjna ze stołem do bilarda i tenisa stołowego, bawialnia dla dzieci.

Pokoje 2, 3 – osobowe Standard
W pokojach znajdują się pojedyncze tapczaniki, szafa, łazienka z prysznicem, czajnik bezprzewodowy, stół, radio, TV, balkon. Dostęp do WiFi. Pokoje znajdujące się na posiadają wyjście bezpośrednio na tarasik i trawnik.
Na piętrze pokoje 4-ro osobowe z balkonami.
Tapczaniki + łóżka piętrowe, łazienka, TV, radio, czajnik bezprzewodowy.

Apartament
Apartament składa się z  sypialni z łożem małżeńskim, salonik z sofą i fotelem rozkładanym, aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem. Na wyposażeniu: tv, radio, komoda, zestaw naczyń, chłodziarka, kuchenka, stół, krzesła. W obu pomieszczeniach są wyjścia na balkony

Pokoje Studio
Pokoje składają się z dwóch niezależnych pomieszczeń, w których można się przemieszczać pomiędzy pokojami lub bezpośrednio z korytarza. Usytuowane są na parterze dlatego można wychodzić na taras i na zewnątrz. Wyposażone są w cztery tapczaniki, dwie łazienki, radio, tv, chłodziarka, stoły, krzesła. Dostęp do Wi-Fi.

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ