OŚRODEK MEWA

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Mewa w Jantarze, położonego na rozległym zagospodarowanym terenie, na skraju Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, w niezwykle urokliwej miejscowości Jantar, z pięknymi szerokimi plażami.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dorośli mogą spędzać czas odpoczywając na wygodnych tarasach domków lub wylegując się przy basenie, podczas gdy dzieci w tym czasie beztrosko bawią się na placu zabaw lub na boisku.

W sezonie letnim odbywają się tu między innymi zabawy taneczne dla dzieci oraz dorosłych.

ATRAKCJE

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy:

jadalnię na ponad 100 osób (wyżywienie serwowane) z pysznym domowym jedzeniem i wypiekanym na miejscu ciastem,

basen rekreacyjny,

plac zabaw dla dzieci,

balię do kąpieli,

chatę na grilla oraz biesiady,

boisko do piłki siatkowej,

miejsce na ognisko,

stół do tenisa stołowego i bilarda,

 bawialnię dla dzieci z opieką animatora (w sezonie wakacyjnym),

parking,

WI-Fi

OFERUJEMY

Osada Rybacka to kompleks niezwykle stylowych, przestronnych dwupiętrowych domków, designem nawiązującym do budownictwa żuławskiego, stanowiące zabytek na tych terenach. Każdy domek o powierzchni 57m2 wraz z wyjściem na taras, może pomieścić od 4-6 osób. Dzięki wykonaniu z najwyższej technologi spędzisz w nich czas komfortowo i zgodnie z naturą.

Domki Ostoja to kompleks nowoczesnych domków letniskowych nawiązujących do wzorców budownictwa skandynawskiego. Każdy domek nosi nazwę jednego z gatunków Mewy. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy domki z antresolą dla 4-5 osób o powierzchni 37m2 oraz przestronne piętrowe, z 3 sypialniami mogące pomieścić od 4 do 6 osób o powierzchni 60m2. Połączenie tradycji z nowoczesnością zapewni Państwu wypoczynek na najwyższym poziomie a duże okna i taras dają bezpośredni kontakt z naturą.

 

Pawilon  pokoje 2-4 osobowe w murowanym całorocznym budynku. Wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi i balkonami. Wyposażenie: czajnik, TV, radio, szafa, stolik, krzesła. Łazienki i pokoje na parterze przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ponadto: apartament i 4 osobowe pokoje studio.

Domki drewniane Standard  4 osobowe, dwu pokojowe drewniane domki parterowe. Wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi i tarasami. Wyposażenie: TV, radio, kuchenka, zestaw naczyń, chłodziarka.


PLAN OŚRODKA MEWA

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ