OŚRODEK MEWA

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Mewa położonego na dużej zielonej powierzchni, 15 minut od morza drogą leśną, nieopodal Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, w urokliwej miejscowości Jantar.

W naszym ośrodku wyposażonym w szereg atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. To miejsce gdzie wypoczniesz obcując z naturą. Dorośli mogą spędzić beztrosko czas, odpoczywając na tarasie domków lub opalając się nad basenem, gdy dzieci bawią się beztrosko na dużym otoczonym zielenią terenie.

W sezonie letnim odbywają się między innymi zabawy taneczne dla dzieci oraz dorosłych.

ATRAKCJE

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy:

jadalnię na ponad 100 osób,

basen rekreacyjny,

plac zabaw dla dzieci,

balię do kąpieli,

chatę na grilla oraz biesiady,

boisko do piłki siatkowej,

miejsce na ognisko,

stół do tenisa stołowego i bilarda,

 bawialnię dla dzieci z opieką animatora,

parking,

WI-Fi

OFERUJEMY

Osada Rybacka to kompleks stylowych, dwupiętrowych domków, designem nawiązującym do budownictwa żuławskiego. Każdy domek o powierzchni 57m2 wraz z wyjściem na taras, może pomieścić od 4-6 osób. Dzięki wykonaniu z najwyższej technologi spędzisz w nich czas komfortowo i zgodnie z naturą.

Domki Ostoja to nowo powstający kompleks domków letniskowych nawiązujących do wzorców budownictwa skandynawskiego. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy domki parterowe o powierzchni 32m2 oraz przestronne piętrowe, mogące pomieścić od 4 do 8 osób o powierzchni 60m2. Połączenie tradycji z nowoczesnością zapewni Państwu wypoczynek na najwyższym poziomie a duże okna i dwa tarasy dają bezpośredni kontakt z naturą.

 

Pawilon hotelowy pokoje 2-4 osobowe w murowanym całorocznym budynku hotelowym. Wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi i balkonami. Wyposażenie: czajnik, TV, radio, szafa, stolik, krzesła. Łazienki i pokoje na parterze przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ponadto: apartament i 4 osobowe pokoje studio.

Domki drewniane Standard  4 osobowe, dwu pokojowe. Wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi i tarasami. Wyposażenie: zestaw naczyń, chłodziarki, radio, czajnik, TV i kuchenka.


PLAN OŚRODKA MEWA

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ