SZKOLENIA, IMPREZY

Pójść na spacer po bezludnej plaży,
dać się ponieść bezmiarowi wody, wiatru, piasku,
pozostać sam na sam z wszechogarniającą przyrodą.
Najlepiej o wschodzie słońca w Jantarze.

Ośrodek Mewa ze względu na swoje położenie i świetne skomunikowanie z większymi miastami Polski (30 min do Gdańska, 3,5 godz. do Warszawy, 30 min do Elbląga trasami S-7 i autostradą A-1), lotnisko w Rębiechowie oraz terminale promowe w Gdańsku i Gdyni powodują, że nie ma problemu z dojazdem. Niewątpliwe walory otoczenia (morze, lasy, Mierzeja Wiślana, szlak Menonitów, szlaki wodne, ujście Wisły, zamek w Malborku, katedra w Pelplinie, starówka w Elblągu, katedra i planetarium we Fromborku), dają podstawę do stwierdzenia, że jest to miejsce unikatowe dla reprezentantów i przedstawicieli firm z całej Polski.

Ucieczkę od medialno-korporacyjnego matriksa znajdziesz wśród wszechogarniającej Cię przyrody w Jantarze. Tu powrócisz do równowagi pomiędzy ciałem i umysłem.

W „Mewie” proponujemy: balię słowiańską, piłkę siatkową, bilard, ping-pong, basen, grill, ogniska, ścieżki rowerowe,dyskoteki, jazda konna w pobliskich stadninach, salkę treningową, nordic walking, aerobik, podstawy gry w golfa.
Ceny ustalane indywidualnie
Organizujemy: konferencje, szkolenia, wesela, komunie, imprezy integracyjne, bankiety. garden party, spotkania po latach.

Uczestnikom proponujemy także:
Koncerty organowe w Stegnie i Oliwie wycieczki do Trójmiasta, Malborka, Elbląga, Fromborka oraz rejsy po Zalewie Wiślanym, wyprawy na dorsza, wędkowanie, rowery, aerobik.

Golf na Sand Valley and Golf Club

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ