WESELA

Wyjawcie nam Państwo swoje marzenia i pozwólcie stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego Specjalnego Dnia. Zaproście gości i nie troszczcie się o nic więcej. Przygotujemy wszystko, co niezbędne, abyście właściwie świętowali ten wyjątkowy dzień, począwszy od kwiatów poprzez specjalnie dobrane zestawy weselnych potraw. Potrawy, które oferujemy weselnikom, przygotowane są w oparciu o naturalne składniki, łącząc tradycyjną polską kuchnię z elementami nowoczesności. Nasza propozycja obejmuje organizację przyjęcia weselnego, nocleg i poprawiny, które możemy przygotować w zależności od Państwa fantazji i potrzeb – na Sali Głównej, Chacie Biesiadnej lub w obu obiektach jednocześnie.

MIEJSCE ORGANIZACJI PRZYJĘCIA:
Główna Sala Weselna: przez cały rok zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w Sali Restauracyjnej. Sala przygotowana jest na przyjęcie gości w ilości do 150 osób. Salę taneczną może stanowić także hala namiotowa o powierzchni 150 m2.
Chata Biesiadna: wiosną, latem i jesienią możemy zająć się organizacją przyjęcia weselnego i poprawin w stylowej chacie biesiadnej, w której na wspólnej biesiadzie i zabawie można swobodnie zacieśniać więzi rodzinne i przyjacielskie.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG DODATKOWYCH:
Organizację ceremonii zaślubin i poprawin w  OW Mewa
Dekoracje kwiatowe stołów weselnych oraz sali
Organizację wesel tematycznych: np. ludowe, słowiańskie, żeglarskie
Przejazd bryczkami weselnymi lub limuzyną z Kościała w Jantarze do ośrodka
Pokazy fajerwerków
Organizacja ogniska

OFERTA NOCLEGOWA

Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji noclegu w „Mewie”. Przygotowaliśmy z myślą o gościach weselnych atrakcyjne ceny pokoi i domków. Oddajemy Państwu do dyspozycji 90 miejsc noclegowych w hotelu i domkach do których zapraszamy w okresie wiosna-lato-jesień. Z noclegów przekraczających w/w ilość osób można skorzystać w pobliskich pensjonatach.

PAKIETY WESELNE
Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty obejmującej organizację przyjęcia weselnego. Koszt uroczystości od 170zł/osobę. Ceny do ustalenia i negocjacji w zależności od wyboru wariantu pakietowego.
Szczegółowe propozycje menu ustalamy wg indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Kontakt: mewa@mewajantar.pl lub tel.503-555-479

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ