OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
Atrakcje 
ośrodka Mewa
Nasz Ośrodek położony jest w pobliżu lasu, gdzie można wypocząć od zgiełku miasta. Piękna droga leśna prowadzi na szerokie plaże Jantaru.
Oprócz pokoi oraz klimatycznych w pełni wyposażonych domków i apartamentów nasi Gości mogą skorzystać z dużego ogrodzonego terenu, gdzie można spędzić czas w zgodzie z naturą, poczuć beztroskę, wolność, pospacerować boso po trawie. Oferujemy również Państwu atrakcje gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Ośrodek z  Basenem

Kąpiele w basenie ze zjeżdżalnią to największa atrakcja letnia podczas sezonu wakacyjnego, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Teren basenu jest ogrodzony, dzięki czemu dzieci są bezpieczne. Widok bezpośrednio na basen dostępny jest z niektórych domków.

Wiata na grilla, ognisko

Na naszym terenie znajdą Państwo również dużą wiatę na grilla, gdzie wieczorami można usmażyć kiełbaskę, szaszłyka lub potańczyć. Nasi Goście mogą również rozpalić ognisko w specjalnie wyznaczonym miejscu gdzie wieczorem jest widok na niebo pełne gwiazd. Czy można wyobrazić sobie lepsze wspomnienia.?

Bawialnia

Doskonałą alternatywą na spędzanie wolnego czasu, zarówno w czasie ciepłych dni jak i chłodniejszych jest bawialnia, w której rodzinnie lub w gronie przyjaciół można spędzić czas. Dla najmłodszych dostępny basen z kulkami, domek zabaw. Nieco starsi mogą aktywnie spędzić czas grając w tenisa stołowego lub bilarda.

Boisko do siatkówki

Pozytywne wspomnienia z wakacji oraz uśmiech na twarzy zapewni Państwu także boisko do siatkówki, na którym rozgrywają się emocjonujące mecze.

Jantar i okolice

Atrakcje miejscowości Jantar i okolic ośrodka Mewa

Szlak rowerowy
Niebywałą gratką dla miłośników rowerów jest szlak rowerowy Green Velo, który przebiega przez Jantar. Jest to doskonała alternatywa zarówno na wyprawy rodzinne lub dla bardziej wprawionych rowerzystów. Klimatyczną drogą leśną wzdłuż wybrzeża można dojechać aż do granicy z Rosją.
Przyroda
Jest to region o niesamowitej przyrodzie. Piękny pachnący las i kilometry ścieżek leśnych sprzyjają relaksowi na świeżym powietrzu. Można spacerować, biegać, jeździć na rowerze. Schyłek lata i początek jesieni czas dla amatorów grzybów.
Kolej wąskotorowa
Wycieczka kolejką wąskotorową to doskonała okazja do poznania okolic bursztynowego wybrzeża z innej perspektywy.
Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu
Jantar inaczej bursztyn od zawsze był związany z bursztynem. W tych okolicach zaczynał się dawny Szlak Bursztynowy. Od tysięcy lat region był głównym ośrodkiem pozyskiwania i obróbki bursztynu.
W naszej okolicy również:
Gdańsk
Frombork
Przekop Mierzeja Wiślana
Krynica Morska
Malbork
Rezerwat Mewia Łacha
Zarezerwuj
wymarzony urlop już dziś
Dowiedz się więcej!
Plac zabaw
Basen
Śniadania
15 minut do Plaży
Parking
Wiata na grilla
Wi-Fi
Imprezy okolicznościowe
Ośrodek Wypoczynkowy Mewa zaprasza do organizacji imprez firmowych, spotkań integracyjnych oraz bankietów.

Doskonała lokalizacja (20 minut do Gdańska, 3,5 godziny do Warszawy, 30 minut do Elbląga, 30 minut od lotniska w Gdańsku), duży teren kompleksu oraz fachowa i miła obsługa zapewni gościom wysoki poziom świadczonych usług.

Proponujemy Państwu: salę na ponad 100 osób, duży namiot na ok. 50 osób, klimatyczną wiatę na grilla oraz biesiady, basen, boisko do gier zespołowych, jazdę konną w pobliskich stadninach.
Skontaktuj się z nami

Ośrodek Wypoczynkowy „MEWA”

 ul. Rybacka 37, 
82-103 Jantar
Design by KMprojekt.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram