OŚRODEK MEWA

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Mewa w Jantarze  położonego na rozległym zagospodarowanym terenie, na skraju Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dorośli mogą spędzać czas odpoczywając na tarasach domków lub wylegując się przy basenie, podczas gdy dzieci w tym czasie beztrosko bawią się na placu zabaw lub na boisku.

W sezonie letnim odbywają się tu między innymi zabawy taneczne dla dzieci oraz dorosłych.

ATRAKCJE

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy:

jadalnię na ponad 100 osób (wyżywienie serwowane)

basen rekreacyjny,

plac zabaw dla dzieci,

balię do kąpieli,

chatę na grilla oraz biesiady,

boisko do piłki siatkowej,

miejsce na ognisko,

stół do tenisa stołowego i bilarda,

 bawialnię dla dzieci z opieką animatora,

parking,

WI-Fi

OFERUJEMY

Osada Rybacka to kompleks stylowych, dwupiętrowych domków, designem nawiązującym do budownictwa żuławskiego. Każdy domek o powierzchni 57m2 wraz z wyjściem na taras, może pomieścić od 4-6 osób. Dzięki wykonaniu z najwyższej technologi spędzisz w nich czas komfortowo i zgodnie z naturą.

Domki Ostoja to nowo powstający kompleks domków letniskowych nawiązujących do wzorców budownictwa skandynawskiego. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy domki dla 4 osób o powierzchni 37m2 oraz przestronne piętrowe, mogące pomieścić od 4 do 8 osób o powierzchni 60m2. Połączenie tradycji z nowoczesnością zapewni Państwu wypoczynek na najwyższym poziomie a duże okna i taras dają bezpośredni kontakt z naturą.

 

Pawilon hotelowy pokoje 2-4 osobowe w murowanym całorocznym budynku hotelowym. Wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi i balkonami. Wyposażenie: czajnik, TV, radio, szafa, stolik, krzesła. Łazienki i pokoje na parterze przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ponadto: apartament i 4 osobowe pokoje studio.

Domki drewniane Standard  4 osobowe, dwu pokojowe. Wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi i tarasami. Wyposażenie: zestaw naczyń, chłodziarki, radio, czajnik, TV i kuchenka.


PLAN OŚRODKA MEWA

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ