OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
Workation
Połącz pracę zdalną z wypoczynkiem nad morzem!

Zapraszamy do przyjazdu freelancerów, dogital nomadów oraz każdego, kto chce i może skorzystać z takiej formy wypoczynku połączonego z pracą w naszych klimatyzowanych, nowoczesnych domkach.

Zalety workation w Mewa Jantar:

Praca zdalna w połączeniu z relaksem w komfortowym domku, pozwoli oderwać się od wszechogarniającego matriksu. Efektem będzie osiągnięcie równowagi pomiędzy ciałem i duchem.

Aktywności: ścieżki rowerowe od ujścia Wisły do granicy Państwa, Nordic Walking wzdłuż brzegu morza lub duktami leśnymi, morsowanie, spacery, kąpiel w pobliskich basenach, konie.

Wyciszenie: kontakt z naturą, szum fal w połączeniu z bryzą od morza niosącą uzdrawiający jod, to świetne okoliczności i warunki do zatrzymania się w cywilizacyjnym biegu i dostrzeżenia innej perspektywy życiowej.

Korzyści: realizacja powyższego stanowić będzie katharsis dla każdego współczesnego pracownika i pracodawcy, przynosząc wzrost wydajności pracy, satysfakcji i pogłębienia kreatywności.

Koszt oferty uzależniony jest od terminu i czasu pobytu.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY:
503- 555-479
Zarezerwuj
wymarzony urlop już dziś
Dowiedz się więcej!
Plac zabaw
Basen
Posiłki
15 minut do Plaży
Parking
Wiata na grilla
Wi-Fi

Ośrodek Wypoczynkowy „MEWA”

 ul. Rybacka 37, 
82-103 Jantar
Design by KMprojekt.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram